Trwa ładowanie...

Bezpański pitbull, który ledwo przeżył atak nożownika, znalazł kochającą rodzinę

• Bohater, bezpański pitbull, odnalazł nowy dom • Pies zyskał przydomek po tym, jak rzucił się na ratunek zaatakowanej przez nożownika kobiecie • Zwierzę zostało wielokrotnie ugodzone nożem, w wyniku czego utraciło dużo krwi • Podczas reanimacji dwukrotnie stwierdzano stan śmierci klinicznej
Share
Bezpański pitbull, który ledwo przeżył atak nożownika, znalazł kochającą rodzinę
Źródło: Fighting For The Bullies Pitt Bull Rescue
d3llq5c

Bohater, bezpański pitbull, odnalazł nowy dom. Psa adoptowali państwo Sara i David Simpson z Tennessee, którzy mieszkali już z dwoma innymi psami. Pitbull swoje imię zawdzięcza wydarzeniom z lipca, kiedy rzucił się na ratunek zaatakowanej przez nożownika kobiecie.

Napastnik wielokrotnie ugodził psa nożem i zostawił na pewną śmierć na chodniku. Zwierzę odnalazł przypadkiem patrol policji, który zaniósł Bohatera do kliniki weterynaryjnej. W wyniku znacznej utraty krwi aż dwukrotnie podczas reanimacji stwierdzano stan śmierci klinicznej.

Państwo Simpson poinformowali na Facebooku, że proces adaptacji nowego członka rodziny przebiega pomyślnie. Nawołują też, by adoptować psy zamiast kupować je od hodowców: "Jest tyle psów czekających na kochający dom".

d3llq5c

Podziel się opinią

Share
d3llq5c
d3llq5c
Więcej tematów