Trwa ładowanie...
d37vyxt

Bestialskie zabójstwo psa. Burmistrz wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy

Na łące w Aleksandrowie Łódzkim spacerowicz znalazł martwą suczkę z zaciśniętym na szyi sznurem. Zwłoki psa prawdopodobnie leżały tam od 22 grudnia. Władze miasta są oburzone. Wyznaczono dwa tysiące złotych nagrody za wskazanie sprawcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martwy pies leżał kilkanaście dni na łące
Martwy pies leżał kilkanaście dni na łące (Facebook/ sos zwierz)
d37vyxt

Zwierzę znalazł we wtorek, w pobliżu ulicy Wiatracznej, jeden z mieszkańców Aleksandrowa. To on powiadomił policję. Po przeprowadzeniu oględzin szczątków okazało się, że pies był w złym stanie jeszcze przed śmiercią. "Prokurator zlecił specjalistycznej placówce weterynaryjnej przeprowadzenie sekcji. Pozwoli ona na określenie przyczyny śmierci, ogólnej kondycji zdrowotnej zwierzęcia oraz kiedy mogło dojść do jego zabicia" - powiedział Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury.

Policja wstępnie ustaliła, że zwierzę leżało na łące od 22 grudnia. Kobieta mieszkająca w pobliżu zeznała, że tego dnia dostrzegła leżącego psa, ale nie podeszła bliżej, więc nie wiedziała, że jest martwy.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości oprawcy. Wszystkie osoby, które mogą pomóc, proszone są o kontakt z Monitoringiem Miejskim: tel.: (42) 712-22-90, tel.: (42) 270-03-12 lub Policją w Aleksandrowie Łódzkim: (42) 613-75-60. Pies jest średniej wielkości mieszańcem maści czarno-biało-brązowej.

d37vyxt

Podziel się opinią

Share

d37vyxt

d37vyxt
Więcej tematów