Trwa ładowanie...

Bestialscy rodzice w USA. Dzieci przykute łańcuchami do łóżek

Policja w Kalifornii poinformowała, że uwolniła 13 rodzeństwa, które było przetrzymywane w jednym z domów. Ofiary miały od 2 do 29 lat. Siedem z nich było pełnoletnich.

Bestialscy rodzice w USA. Dzieci przykute łańcuchami do łóżekŹródło: PAP/EPA, fot: Riverside County Sheriff’s Department
d422atx
d422atx

Sytuacja miała miejsce w miejscowości Perris, w stanie Kalifornia. Jednej z uwięzionych dziewczyn udało się uwolnić i zgłosiła sprawę na policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali 17-latkę, która "była wychudzona i wyglądała co najwyżej na 10 lat" - informuje portal abc7.com

Ofiary były przykute do łóżek za pomocą łańcuchów i kłódek, w "ciemnym i cuchnącym otoczeniu". Były niedożywione i bardzo brudne. Najmłodsze z dzieci miało 2 lata, a najstarsze 29. Aż 7 z nich było pełnoletnich, co było szokiem dla policjantów.

Policja zatrzymała rodziców poszkodowanych, 57-letniego Davida Turpina i 49-letnią Louise Turpin. Oboje nie byli w stanie podać powodu, dla którego przetrzymywali dzieci w ten sposób. Postawiono im zarzut tortur i zagrożenia dla dzieci. Kaucja została ustalona na 9 mln dol. dla każdej z osób.

Zobacz również: Mąż sadysta latami znęcał się nad żoną

Rodzice Turpina są "zaskoczeni i zszokowani" zarzutami, które zostały przedstawione ich synowi i synowej. Powiedzieli, że mieli z nimi jedynie wyłącznie telefoniczny kontakt, a ostatni raz odwiedzili ich cztery lata temu. Twierdzą, że ich wnuki uczą się w domu, ale nie mają z nimi kontaktu.

Źródło: abc7.com

d422atx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d422atx
Więcej tematów