Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
rząd
07-05-2004 (16:50)

Belka zwolnił Jakubowską

Aleksandra Jakubowska przestała być
sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera - Szefem Gabinetu
Politycznego Prezesa Rady Ministrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Belka zwolnił Jakubowską
(PAP, Fot: Radek Pietruszka)
WP

Premier Marek Belka odwołał Jakubowską w piątek - poinformowało w Centrum Informacyjne Rządu. Nie podano powodów odwołania Jakubowskiej.

Wicemarszałek Sejmu i szef komisji śledczej badającej aferę Rywina Tomasz Nałęcz powiedział, że do dymisji Aleksandry Jakubowskiej doszło zbyt późno. Nałęcz dodał, że brak podjęcia decyzji w odpowiednim czasie przez premiera Leszka Millera wpłynął na niskie notowania całej lewicy.

Aleksandra Jakubowska jest przez część komisji śledczej uważana za jednego z członków "grupy trzymającej władzę". Grupa miała stać za korupcyjną propozycją Lwa Rywina złożoną Agorze.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP