Trwa ładowanie...

Beata Szydło na spływie Dunajcem. W sieci kpiny

W Sejmie trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych. Wicepremier ds. społecznych Beata Szydło do tej pory ich nie odwiedziła. Zaapelowała jedynie, by zaufali premierowi Morawieckiemu i wrócili do domu. Sama wybrała się na spływ Dunajcem.

Beata Szydło na spływie Dunajcem. W sieci kpinyŹródło: PAP, fot: Grzegorz Momot
dyk00y9
dyk00y9

"Wicepremier Beata Szydlo uczestniczy w spływie Dunajcem otwierającym sezon flisacki" - poinformowano z dumą w niedzielę na oficjalnym profilu Komitetu Społecznego Rady Ministrów na Twitterze. Zamieszczono też urocze zdjęcie wicepremier Szydło na tratwie.

Źródło: PAP Codzienny Serwis Fotograficzny CSF

Pod wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Przypromniano, że jeszcze nie tak dawno prawicowe media kpiły z podobnej wyprawy premier Ewy Kopacz.

Przypominano też Beacie Szydło jej wpisy na Twitterze, gdy krytykowała poprzednie władze, że nie rozmawiają z protestującymi.

Wiele osób zwraca także uwagę na fakt, że zamiast wyprawy do Krościenka i na spływ Dunajcem, wicepremier powinna udać się do Sejmu, by porozmawiać z protestującymi.

"Tak, jest niedziela, piękna pogoda. W Sejmie protestują rodzice ze swoimi niepełnosprawnymi dziećmi. Mają zakaz otwierania okien, nie mogą wyjść na skwer wokół Sejmu. BeataSzydlo dobrze się Pani bawi???" - skomentowała wycieczkę wicepremier posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus.

"Pro tip. Jak się jest wicepremierem od spraw społecznych, to się nie lansuje na spływie gdy matki niepełnosprawnych dzieci protestują w Sejmie. Kwestia smaku" - oceniła znana blogerka Kataryna.

dyk00y9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyk00y9
Więcej tematów