Trwa ładowanie...
d25620h

Beata Szydło: kandydatem na premiera jesienią będzie Kaczyński

- To geniusz polityczny Jarosława Kaczyńskiego spowodował, że dziś prezydentem jest Duda - mówi gość RMF FM szefowa sztabu Andrzeja Dudy Beata Szydło. Prezes dzwonił z gratulacjami? - Byli w kontakcie - odpowiada wiceprzewodnicząca PiS. - Dziś otwiera się droga do zwycięstwa w wyborach jesiennych. Trzeba walczyć o pełną pulę. Szansa jest bardzo, bardzo duża - ocenia. - Przez 8 lat PO prowadziła agresywną walkę z nami. Dzisiaj poniosła za to karę. Kandydatem na premiera i premierem jesienią będzie Jarosław Kaczyński. Póki co jego doświadczenie się sprawdza - mówi Szydło.
Share
Beata Szydło: kandydatem na premiera jesienią będzie Kaczyński
Źródło: PAP
d25620h

- Do końca nie dochodzi do mnie ten sukces, ale cieszę się. Jak startowaliśmy, to nikt nam nie dawał szans - mówi Beata Szydło. - Andrzej jest szczęśliwy, ale też bardzo zmęczony. Widziałam wczoraj w nim radość połączoną z zaskoczeniem. Wszyscy byliśmy zaskoczeni - dodaje.

Zdaniem Szydło „było wiadomo, że przeciwnik nie jest łatwy”, ale jak się zaczyna brać udział w jakiś zawodach, to po to, żeby je zwyciężyć. - Startowaliśmy z bardzo niskiego poziomu rozpoznawalności Dudy. Nikt nie wierzył, Komorowski kpił sobie z przeciwnika - komentuje Szydło.

Pytana o BOR dla Dudy odpowiada: „Z tego co wiem, to jeszcze nie ma ochrony”. - Jarosław Kaczyński jest bardzo wzruszony i szczęśliwy. To jest ważne wydarzenie dla PiS-u - ocenia gość RMF FM.

Dzisiaj Państwowa Komisja Wyborcza ma podać oficjalne wyniki głosowania w II i decydującej turze wyborów prezydenckich w Polsce. Według sondażu late poll dla TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsatu News, kandydat PiS Andrzej Duda uzyskał 52 procent głosów, a kandydat PO Bronisław Komorowski - 48 procent. To wyniki z 90 procent lokali wyborczych. Frekwencja

d25620h

Podziel się opinią

Share
d25620h
d25620h
Więcej tematów