Trwa ładowanie...

Beata Mazurek rzecznikiem klubu parlamentarnego PiS. "Zależy mi na rzetelnym przekazie"

• Beata Mazurek została nowym rzecznikiem klubu parlamentarnego PiS
• Jak zapewnia posłanka, zależy jej na "rzetelnym przekazie"
• Mazurek przez lata była związana zawodowo z obszarem polityki społecznej

Share
Beata Mazurek rzecznikiem klubu parlamentarnego PiS. "Zależy mi na rzetelnym przekazie"
Źródło: PAP, Fot: Tomasz Gzell
d2utgg7

Nowa rzecznik klubu PiS podkreśliła, że zależy jej na dobrej komunikacji. - Zależy mi przede wszystkim na rzetelnym przekazie, by nasz komunikat o dobrej zmianie dotarł do wszystkich Polaków - powiedziała Mazurek.

Mazurek urodziła się w 1967 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Z zawodu jest socjologiem.

d2utgg7

Tytuł magistra uzyskała na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na Wydziale Nauk Społecznych w 1991 roku. Ukończyła też studia podyplomowe na kierunkach: zarządzanie w administracji i samorządzie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Lublinie oraz europejskie organizacje rynku pracy w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku.

Jak czytamy na stronie internetowej Mazurek, jej dotychczasowa kilkunastoletnia praca zawodowa związana była z obszarem polityki społecznej. "Pracowała w systemie urzędów pracy, ośrodku pomocy społecznej, biurze ochrony pracy. Była zatrudniona w Zespole Przedszkolno-Szkolnym "Razem" w Chełmie. Pracę rozpoczynała od stanowiska starszego referenta, stopniowo dochodząc do szczebli kierowniczych. Pracując cały czas dla ludzi doskonale poznała przepisy zwłaszcza z obszarów prawa pracy, bezrobocia, pomocy społecznej, niepełnosprawności, edukacji" - napisano.

Jest członkiem sejmowych komisji: ds. służb specjalnych i komisji polityki społecznej i Rodziny. Pracuje również w podkomisji stałej ds. osób niepełnosprawnych.

d2utgg7

Podziel się opinią

Share
d2utgg7
d2utgg7
Więcej tematów