Trwa ładowanie...
d2kn02d

Bank Millennium. Poważna awaria. Nie działa strona internetowa, aplikacja i płatności online

Bank Millennium ma problemy. Jego klienci zgłaszają problemy z logowaniem do konta, korzystaniem z aplikacji mobilnej czy płatnościami online. Nie działa też strona internetowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bank Millennium. Poważna awaria strony internetowej i aplikacji
Bank Millennium. Poważna awaria strony internetowej i aplikacji (money.pl)
d2kn02d

Bank Millennium. Awaria od poniedziałku

Klienci Banku Millennium na trudności dotyczące działania banku skarżyli się już w poniedziałek 25 maja. Użytkownicy zgłaszali problemy z funkcjonowaniem strony internetowej. We wtorek 26 maja nadal istnieją problemy z zalogowaniem się do konta za pośrednictwem strony internetowej banku, a także z działaniem aplikacji mobilnej.

" Z powodów technicznych u części klientów występują problemy z logowaniem do Millenetu i aplikacji mobilnej. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu" - przekazał Bank Millennium w poniedziałkowym oficjalnym komunikacie opublikowanym na Twitterze.

d2kn02d

Bank Millennium. Problemy w całej Polsce

Problemy z działaniem aplikacji mobilnej czy strony internetowej mieli klienci Banku Millennium w całej Polsce. Niedostępna była płatność przy użyciu Blika. Jak wynika z danych zawartych na stronie downdetector.pl, największe problemy mieli mieszkańcy województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, małopolskiego oraz mazowieckiego.

Klienci Banku Millennium w mediach społecznościowych nadal zgłaszają problemy z prawidłowym funkcjonowaniem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Bank zapewnia, że trwają prace nad usunięciem awarii i już wkrótce wszystko ma być dostępne dla klientów.

Tajne sondaże PiS? Radosław Fogiel: nikt tego nie ukrywa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2kn02d

Podziel się opinią

Share
d2kn02d
d2kn02d
Więcej tematów