Trwa ładowanie...

Awantura w studiu TVP. Grzegorz Braun "zdjęty" z anteny

W programie "Minęła 20" na antenie TVP Info doszło do niecodziennej sytuacji. Prowadzący program Adrian Klarenbach wyłączył obraz Grzegorza Brauna, który mimo próśb, promował książkę o "fałszywej" pandemii. Ostatecznie poseł Konfederacji zrezygnował z udziału w dyskusji.
Share
TVP Info. Grzegorz Braun wywołał zamieszanie
TVP Info. Grzegorz Braun wywołał zamieszanieŹródło: Twitter, Krzysztof Ziemiec, Fot: Krzysztof Ziemiec
d269uwj

Grzegorz Braun - kojarzony z "antycovidowymi" poglądami, którym stanowczo przeciwstawia się rząd przy wsparciu epidemiologów - występował w formie zdalnej w programie "Minęła 20" na antenie TVP Info. Poseł Konfederacji trzymał w ręku książkę "Fałszywa pandemia", prezentując ją cały czas przed kamerą swojego laptopa i łamiąc tym samym zasady programu.

Prowadzący program red. Adrian Klarenbach długo prosił Brauna, by nie "lokował produktu".

Ten - mimo próśb - nie reagował. - Ostatni raz pana proszę, aby odłożył pan książkę, bo to jest program publicystyczny, a nie program śniadaniowy ani kawka wieczorna. Nie lokujemy produktów w tym programie. (...) Za takie rzeczy się generalnie płaci. Uprzedzam, że jeśli pan nie posłucha mojej prośby, to zostanie nam tylko fonia, a obrazek w pamięci widzów - mówił do polityka Konfederacji Klarenbach.

d269uwj

Braun wciąż nie reagował na prośby prowadzącego. Miał pretensje o tematy poruszane w programie. W pewnym momencie dziennikarz poprosił realizatorów o zdjęcie obrazu z Braunem.

Dziennikarz TVP Info wyjaśniał widzom, co zaszło na antenie. - Pan poseł Grzegorz Braun nie skorzystał z możliwości pozostania razem z nami. Prosiłem kilkakrotnie, aby zaprzestał lokowania produktu, czyli książki - mówił Klarenbach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d269uwj

Podziel się opinią

Share
d269uwj
d269uwj
Więcej tematów