placeholder_4dcxmr
a4

Autostrada A4 zablokowana. Wypadek cysterny

Autostrada A4 na wysokości Budziszowa (województwo dolnośląskie) jest zablokowana w obu kierunkach. - Utrudnienia potrwają do odwołania - poinformowało Wirtualną Polskę biuro prasowe Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowcy stoją w obu kierunkach
Kierowcy stoją w obu kierunkach (Forum, Fot: Bartlomiej Kudowicz)
placeholder_4dcxmr

Nieciekawie wygląda czwartek na polskich drogach. Autostrada A2 stoi, ponieważ taksówkarze protestują przeciw nowym przepisom. Ruch w kierunku Warszawy jest praktycznie zablokowany.

Teraz poważne utrudnienia czekają również podróżujących autostradą A4. Jak poinformowała Wirtualną Polskę GDDKiA, na wysokości Budziszowa wywróciła się cysterna.

Ruch w obu kierunkach został zatrzymany. Powodem jest wyciek z ciężarówki, która przewoziła chemikalia. Lokalne media informują, że nieznana substancja to prawdopodobnie kwas siarkowy.

placeholder_4dcxmr

Kolizja nastąpiła po tym, jak w pojeździe wystrzeliła jedna z opon.

Zobacz także: Wybory do PE 2019. Zaskakujące wyznanie posła Jakubiaka ws. Tuska

Na autostradzie tworzą się ogromne korki. - Utrudnienia mogą potrwać parę godzin - słyszymy w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

placeholder_4dcxmr

Policja wyznaczyła objazd - dla obu kierunków w. Kostomłoty (A4) - DK 5 Strzegom - DW 374 Jawor - DW 323 do A4 w. Legnica Wschód.

- Samochody ciężarowe kierujemy na objazd przy węźle w Legnicy, a samochody osobowe przy węźle Wądroże Wielkie - mówi WP Łukasz Kubiś z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

google maps
Podziel się
placeholder_4dcxmr

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
placeholder_4dcxmr
placeholder_4dcxmr