Trwa ładowanie...
drv518f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Australijczyk przeżył cztery tygodnie w buszu

Cztery tygodnie w błądził w buszu pewien Australijczyk. Mężczyzna przeżył, mimo upału i niedożywienia. Jak poinformował w czwartek dziennik "Cairns Post", 40-latek został odnaleziony w tym tygodniu, około 200 km na zachód od miasta Cairns.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Australijczyk przeżył cztery tygodnie w buszu
(National Geographic)
drv518f

Mężczyzna ubrany był jedynie w szorty. Przez blisko miesiąc żywił się w buszu głównie motylami, małżami i owocami. Nic więc dziwnego, że schudł aż 15 kilogramów.

Według policji, Australijczyk trafił do szpitala. Jest niedożywiony i odwodniony, ale - biorąc pod uwagę, to co przeszedł - jest w całkiem niezłej formie.

drv518f

Podziel się opinią

Share

drv518f

drv518f
Więcej tematów