Atak w pabianickim szpitalu. Pacjent wybijał szyby i uderzył dwie kobiety

W pabianickim szpitalu doszło do dantejskich scen. Jeden z pacjentów pobił pielęgniarkę, wybił 6 szyb i zaatakował matkę przebywającą ze swoim dzieckiem na innym oddziale. Przyjęty z bólem brzucha człowiek został ujęty przez policjantów i obecnie przebywa na oddziale psychiatrycznym Pabianickiego Centrum Medycznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pacjent trafił do szpitala z bólem brzucha
Pacjent trafił do szpitala z bólem brzucha (WP.PL)
WP

Gdy w sobotę do Pabianickiego Centrum Medycznego zgłosił się 35-letni mężczyzna z bólem brzucha, nic nie zapowiadało poważnych kłopotów. Pacjenta umieszczono na oddziale chirurgicznym na drugim piętrze.

Zobacz też: Nastolatkowie "dla żartu" zrzucili kolegę z balkonu

WP

Dzień później mężczyzna wpadł w szal i stał się agresywny, podaje expressilustrowany.pl. Personel przypiął go do łóżka pasami, jednak pacjentowi udało się z nich wyswobodzić. Mężczyzna rzucił się na jedną z pielęgniarek i kilkakrotnie ją uderzył.

Potem pięścią wybił dwie szyby i zaczął uciekać. Gdy zbiegł na parter, przedostał się do oddziału dziecięcego, wbiegł do jednej z sal i zaatakował matkę z dzieckiem. Kobieta próbowała uciekać, ale przewróciła się - stłukła nogę, a jej dziecko doznało urazu głowy.

WP

Mężczyzna wybił kolejne szyby i wyskoczył przez okno. Po pewnym czasie zatrzymali go policjanci.

Pacjenta przewieziono na oddział psychiatryczny.

WP

Źródło: expressilustrowany.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP