Trwa ładowanie...
dy5xlzl
dy5xlzl
pedofil

Aresztowano mieszkańca Nowogardu podejrzanego o pedofilię

71-letniego mieszkańca Nowogardu (Zachodniopomorskie), podejrzanego o molestowanie nieletnich, zatrzymali tamtejsi policjanci. Sąd zdecydował o jego aresztowaniu. Ofiarami pedofila padło przynajmniej troje dzieci - 9-letnia dziewczynka oraz dwóch chłopców w wieku 8 i 10 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dy5xlzl

Mężczyźnie, który był już dwukrotnie karany za podobne czyny, grozi do 10 lat więzienia. O zatrzymaniu pedofila poinformowało w szczecińskie biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji.

Policja zainteresowała się sprawą po zgłoszeniu, które w komisariacie w Nowogardzie złożyła matka 8-letniego chłopca. Kobieta powiedziała dzielnicowemu, że ma problemy ze swoim synem, który zrobił się bardzo agresywny i nadpobudliwy. Oświadczyła też, że podejrzewa, iż chłopiec może być molestowany seksualnie, ponieważ przynosi do domu zabawki, które dostaje od jakiegoś mężczyzny.

Dzieci, które padły ofiarami pedofila, zostały przesłuchane przez sąd w obecności psychologa.

Policja nie wyklucza, że pokrzywdzonych dzieci może być więcej. Śledztwo w tej sprawie prowadzi nowogardzka policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Goleniowie.

dy5xlzl

Podziel się opinią

Share
dy5xlzl
dy5xlzl
Więcej tematów