Trwa ładowanie...
d40dssw

Apel rannego 22-latka z Krakowa. Pan Kacper: bez etatu nie mam za co żyć

Policja poszukuje kierowcy i auta, które potrąciło pieszego w centrum Krakowa. O pomoc prosi także sam poszkodowany. "Wszystko jest ważne. Obecnie jestem uziemiony na co najmniej cztery miesiące" - pisze 22-latek w swoim apelu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pan Kacper: "moja twarz obecnie wygląda 'po naprawieniu' tak jak na zdjęciu"
Pan Kacper: "moja twarz obecnie wygląda 'po naprawieniu' tak jak na zdjęciu" (arch. prywatne)
d40dssw

Poszukiwany kierowca potrącił pana Kacpra na ul. Gertrudy 16 tuż po północy w sobotę 29 grudnia. - Auto, prawdopodobnie srebrny mercedes, uderzyło w 22-latka, który znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych - mówi Wirtualnej Polsce st. asp. Barbara Szczerba z krakowskiej policji.

Po wypadku kierowca uciekł, nie udzielając rannemu pomocy.

Mundurowi wciąż szukają właścicieli kamer z monitoringu, które mogą być w pobliżu. Poszukiwani są również świadkowie.

d40dssw

O pomoc prosi także sam poszkodowany. "Trafiłem do szpitala ze złamanym podudziem. Złamanie otwarte z przemieszczeniem. Obecnie mam wstawiony tytanowy pręt. Posiadam liczne obrażenia twarzy. Złamane ścian zatok czołowych szczękowej prawej, oczodołów oraz nosa" - pisze i załącza zdjęcie twarzy.

"Umowa-zlecenie"

"Proszę o udostępnienie tego posta wszędzie ponieważ poszukują świadków którzy mogli widzieć zaistniała sytuacje i zdać zeznania dla policji. Wszystko jest ważne. Obecnie jestem uziemiony na co najmniej cztery miesiące" - dodaje 22-latek.

Wyjaśnia, że pracuje na umowie-zleceniu i podczas dochodzenia do zdrowia nie będzie miał dochodów. "Dlatego zależy mi na złapaniu sprawcy który się tego dopuścił" - wyjaśnia pan Kacper.

d40dssw

Informacje można przekazywać mundurowym z I Komisariatem Policji w Krakowie (ul. Pędzichów 5, tel. 12 615 72 48) albo najbliższej jednostce policji (997).

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d40dssw

d40dssw
d40dssw
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów