Trwa ładowanie...

Antoni Macierewicz przyznał Bartłomiejowi Misiewiczowi ponad 4 tys. dodatku

To Antoni Macierewicz przyznał Bartłomiejowi Misiewiczowi ponad 4 tysiące złotych specjalnego dodatku. Najbliższy współpracownik szefa MON od listopada 2015 roku zarabia ponad 12 tysięcy złotych brutto.

Antoni Macierewicz przyznał Bartłomiejowi Misiewiczowi ponad 4 tys. dodatkuŹródło: PAP, fot: Paweł Supernak
dp521li
dp521li

MON podało, że Bartłomiej Misiewicz zarabia ponad 12 tys. zł brutto miesięcznie. Na jego wynagrodzenie składają się: wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 6070 zł, dodatek funkcyjny w kwocie 1810 zł i 4121,24 zł dodatku specjalnego.

Jak dowiedziało się RMF FM, o wysokości dodatku specjalnego decyduje Minister Obrony Narodowej. Czy jednak nadal dostaje dodatek, skoro jest na urlopie? - Nie znam tej odpowiedzi jeżeli chodzi o interpelację, a wszystkie pytania proszę kierować na biuro prasowe MON - powiedział Bartłomiej Misiewicz.

Wiadomo jednak, że dodatek został przyznany na czas nieokreślony.

Ostatnio pojawiła się w mediach informacja, że Bartłomiej Misiewicz wraca do pracy. Z informacji, które uzyskaliśmy w MON, wynika jednak, że Misiewicz wciąż pozostaje na urlopie i nie wiadomo, kiedy z niego wróci i na jakie stanowisko.

Bartłomiej Misiewicz zniknął ze strony resortu jak i BIP i do tej pory się na nich nie pojawił. W obowiązkach zastępuje go Krzysztof Łączyński.

dp521li
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp521li
Więcej tematów