Trwa ładowanie...
dzk3ov1

Antoni Macierewicz i szef łódzkiej policji śpiewają i tańczą. Nagranie z Opoczna hitem

Kongres Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Łódzkiego przejdzie do historii. Nie tylko dlatego, że to pierwsza tego typu impreza. Choć impreza odbyła się 19 maja, teraz zyskuje drugie życie - wszystko za sprawą śpiewu i posła PiS i szefa policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Macierewicz, szef łódzkiej policji Andrzej Łapiński i Joanna Kopcińska
Antoni Macierewicz, szef łódzkiej policji Andrzej Łapiński i Joanna Kopcińska (Facebook.com, Fot: Robert Telus)
dzk3ov1

Antoni Macierewicz i szef łódzkiej policji Andrzej Łapiński, a także ówczesna rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska śpiewali i tańczyli do znanej melodii ludowej. Słowa przyśpiewki "Szła dzieweczka do laseczka" roznosiły się po hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowych nr 1. w Opocznie.

Organizatorami imprezy byli Fundacja "Dar dla Potrzebujących’’ i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Na sali bawił się też marszałek Grzegorz Schreiber i poseł z Opoczna Robert Telus, który zamieścił na swoim facebookowym profilu nagranie z kongresu.

Antoni Macierewicz i szef łódzkiej policji w akcji. Pląsy i śpiewy w Opocznie

Andrzej Łapiński od niedawna ma stopień nadinspektora policji (odpowiednik generała w wojsku). Na komendanta wojewódzkiego został mianowany na początku 2016 r., niedługo po wyborach parlamentarnych i przejęciu przez PiS władzy. Do 2014 roku był szefem komendy powiatowej w Mońkach - przypomina "Gazeta Wyborcza".

dzk3ov1

- Musiał, nie musiał. Wyszło zabawnie - komentuje informator dziennika w łódzkiej komendzie. Podobno co odważniejsi funkcjonariusze pracujący w gmachu komendy przy ul. Lutomierskiej ustawiają sobie melodię "Szła dzieweczka do laseczka" jako dzwonek telefonu.

Czytaj też: Urodziny Antoniego Macierewicza. Polacy ocenili jego działalność publiczną (Badanie)
Antoni Macierewicz witany z honorami przez generałów. "Nadgorliwość, czołobitność i lizusostwo"

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzk3ov1

Podziel się opinią

Share

dzk3ov1

dzk3ov1
Więcej tematów