Trwa ładowanie...
d1hfer5

Andrzej Person: kraj jest fantastycznie przygotowany!

- Polacy nic się nie stanie, nie ma powodu do paniki, kraj jest fantastycznie przygotowany! - przekonuje Andrzej Person (PO). W świetle braku autostrad entuzjazm senatora jest godny pozazdroszczenia, wie o tym nawet współkoalicjant Janusz Piechociński (PSL), który racjonalnie ocenia sytuację. - Na osi entuzjazmu w skali 0-10, w wymiarze sportowym plasujemy się na +5, w wymiarze tego, co udało się zrobić na +1 - mówi poseł. Z taką oceną nie zgadza się Person. - Rząd absolutnie nie zawalił sprawy i w przyszłości będziemy ten czas nazywać epoką Grabarczyka i Drzewieckiego - przewiduje.
Share
d1hfer5

- To czysta demagogia - komentuje zapędy Persona, senator PiS Stanisław Kogut. - Rząd nie wykorzystał szansy w 100%, wykonaną pracę oceniam na dostatecznie - mówi Kogut. Dariusz Joński (SLD) również uważa, że można było zrobić więcej, a tak, jest pewien "niedosyt i wstyd".

Pozostaje nadzieja w polskiej reprezentacji, że to ona odwróci uwagę zagranicznych gości od organizacyjnych braków. Jak podpowiada Artur Dębski (RP) tak naprawdę wszystko zależy od wyniku sportowego, nawet notowania partii politycznych. - Jak reprezentacja Polska wyjdzie z grupy, to nawet Platformie skoczy - mówi Dębski.

Reporter: Dominika Leonowicz, Zdjęcia: Tomek Górski

d1hfer5

Podziel się opinią

Share
d1hfer5
d1hfer5
Więcej tematów