WP
Andrzej Olechowski o Michale Kamińskim: Goebbels też był fachowcem
TVP

Andrzej Olechowski o Michale Kamińskim: Goebbels też był fachowcem

- Pan Kamiński, w moim odczuciu, jest jednym z tych polityków, którzy zrobili wiele szkód w Polsce. Mówią o nim fachowiec, ale - za przeproszeniem - Goebbels też był fachowcem. Dla mnie to jakiś daleko posunięty cynizm, który konfunduje wyborców Platformy - w ten sposób Andrzej Olechowski skomentował na antenie TVP Info powołanie Michała Kamińskiego na szefa Centrum Informacyjnego Rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

We wtorek premier Ewa Kopacz ogłosiła nazwiska swoich nowych współpracowników. Szefem zespołu doradców politycznych został Jacek Rostowski, szefem gabinetu politycznego Marcin Kierwiński, nowy rzecznik rządu to Małgorzata Kidawa-Błońska, a nadzór nad Centrum Informacyjnym Rządu będzie sprawował sekretarz stanu Michał Kamiński.

O swoich nowych współpracownikach w KPRM poinformowała premier Kopacz na konferencji po posiedzeniu rządu. Kopacz powiedziała, że są to osoby, które sprawdziły się w działaniu, są merytoryczne, pracowite i potrafią pracować w zespole. - Polityka to gra zespołowa - podkreśliła szefowa rządu.

WP

Andrzej Olechowski, jeden z założycieli PO, jest rozczarowany tymi nominacjami, szczególnie tą, która dotyczy Michała Kamińskiego. - Pan Kamiński, który - w moim odczuciu - jest jednym z tych polityków, którzy zrobili wiele szkód w Polsce - i nie chodzi mi o jego wypowiedzi o Platformie (...), ale na temat Niemców i historii (...), ma być de facto twarzą Platformy. Mówią o nim fachowiec, ale - za przeproszeniem - Goebbels też był fachowcem. Dla mnie to jakiś daleko posunięty cynizm, który konfunduje wyborców Platformy - powiedział w TVP Info.

Źródło: TVP Info

Polub WP Wiadomości
WP
WP