Trwa ładowanie...
d3t98rh

Andrzej Duda ws. Smoleńska: ze zdumieniem stwierdziłem, że Rosjanie wypucowali wrak

Ze zdumieniem i pewnym szokiem stwierdziłem, że Rosjanie wypucowali wrak samolotu, w którym zginął prezydent Rzeczypospolitej. W tej chwili wygląda on jak, nie przymierzając, limuzyna na wesele - stwierdził w Polsat News poseł PiS Andrzej Duda. Zdaniem byłego ministra w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego "to są kpiny".

Share
d3t98rh

Andrzej Duda stwierdził, że "poważne badanie wraku samolotu mogą być przeprowadzone wyłącznie, wyłącznie w warunkach laboratoryjnych". Powołał się przy tym na opinię ekspertów.

Poseł PiS zapewnił też, że PiS nie nawołuje do wojny z Rosją. - Uważam, że to daleko idąca przesada. Nikt absolutnie nie mówi o jakichś działaniach, które miałyby charakter pozaprawnych – powiedział Duda.

Odniósł się również do pokazanych zdjęć wraku samolotu prezydenckiego.

- Ze zdumieniem i pewnym szokiem stwierdziłem, że Rosjanie wypucowali wrak samolotu, w którym zginął prezydent Rzeczypospolitej. W tej chwili wygląda on jak, nie przymierzając, limuzyna na wesele - ocenił Duda. Zdaniem byłego ministra w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego „to są kpiny”. Przypomniał, że wrak jest dowodem w toczącym się śledztwie i, w związku z tym, nie powinien być w jakikolwiek sposób zmieniany.

d3t98rh

Podziel się opinią

Share
d3t98rh
d3t98rh
Więcej tematów