Trwa ładowanie...
d2vdu1u
RMF FM

Andrzej Duda: nie słyszałem, żeby Antoni Macierewicz mówił wprost o zamachu

- Nie słyszałem, żeby Antoni Macierewicz mówił wprost o zamachu. Słyszałem tylko, że mówił, iż była seria wybuchów. Takie ma stanowisko - powiedział na antenie RMF FM Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta.
Share
Andrzej Duda
Andrzej DudaŹródło: WP
d2vdu1u

Duda był gościem programu Krzysztofa Ziemca. - Chyba nikt nie wierzy w badania, które były przeprowadzane gdzieś w Rosji. Moim zdaniem żadnych badań wraku nie było - ocenił gość RMF FM.

Zdaniem Andrzeja Dudy państwo nie zdało egzaminu, a sprawa katastrofy smoleńskiej nadal nie jest wyjaśniona. Pomnik upamiętniający ofiary katastrofy? - Uważam, że ten pomnik powinien być na Krakowskim Przedmieściu - odpowiedział.

Komorowski w ogniu krytyki

- Przystąpimy w przyszłym tygodniu do akcji, która będzie pokazywała ostatnie pięć lat prezydentury pana Bronisława Komorowskiego. Będzie pokazywała jego obietnice i będzie pokazywała to, co z tymi obietnicami w ciągu pięciu lat się stało - zapowiedział Duda.

d2vdu1u

- Jeżeli popatrzymy na działania pana prezydenta w ciągu ostatnich pięciu lat, to trudno mówić o tym, że on był kreatorem dialogu w naszym kraju - ocenił w rozmowie z dziennikarzem polityk PiS.

Jak dodał, Bronisław Komorowski ostatnio organizował spotkanie bliskich ofiar katastrofy smoleńskiej i "zdaje się, że spora część rodzin nie została przez pana prezydenta zaproszona". - Ten przykład pokazuje, czy on rzeczywiście łączy, czy tak naprawdę dzieli i jeszcze bardziej te podziały w społeczeństwie wzmacnia - powiedział.

Oglądaj też: Duda o stenogramach ze Smoleńska

d2vdu1u

Podziel się opinią

Share
d2vdu1u
d2vdu1u
Więcej tematów