Trwa ładowanie...
d2u3jk8
d2u3jk8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Amerykanie są niezadowoleni z sytuacji w kraju

Aż 72% Amerykanów jest niezadowolonych z sytuacji w kraju - wykazuje najnowszy sondaż Instytutu Gallupa i dziennika "USA Today". Zadowolonych jest tylko 26%.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2u3jk8

Amerykanie niepokoją się stanem gospodarki - głównie zadłużeniem państwa - oraz przedłużającą się wojną w Iraku. 60% uważa inwazję w Iraku za błąd, a ponad 66% jest zdania, że prezydent Bush nie jest dobrym prezydentem.

Tak znacznego pesymizmu nie notowano od roku 1992, kiedy kraj pogrążony był w recesji, prezydent George H.W. Bush (ojciec obecnego) przegrał walkę o reelekcję z Billem Clintonem, a Ross Perot, kandydat trzeciej, niezależnej partii, uzyskał aż 19% głosów.

Nastroje niezadowolenia zwykle zwiastują porażkę urzędujących przywódców. Przewiduje się w związku z tym, że największe szanse na wygranie wyborów w przyszłym roku ma kandydat Demokratów. Z sondaży wynika, że będzie to najprawdopodobniej Hillary Clinton.

d2u3jk8

Podziel się opinią

Share

d2u3jk8

d2u3jk8
Więcej tematów