Qaqwqwrqw

#AlertRodzica. Rusza akcja Wirtualnej Polski

Szmata zasługująca na przypalenie papierosem i rzucenie na kolana - tym dla "koleżanek" była 12-latka z Siedlec. Ktoś nagrał filmik, ktoś wrzucił go do sieci. Wkrótce o pastwieniu się nad dzieckiem mówiła i mówi do dziś cała Polska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chcemy, by dzieci doświadczające przemocy nie pozostawały bezbronne
Chcemy, by dzieci doświadczające przemocy nie pozostawały bezbronne (Pixabay.com)
Qaqwqwrqw

Chcemy, by dzieci doświadczające przemocy, i wy: rodzice, ich bliscy, nauczyciele, nie pozostawali bezbronni. Wiemy, że jako najbardziej opiniotwórcze medium w polskim internecie mamy wpływ na rzeczywistość. Dlatego chcemy dać wam wiedzę i włączyć się w działania, które mogą pomóc krzywdzonym.

W ramach akcji #AlertRodzica będziemy publikować w Wirtualnej Polsce teksty poświęcone problemom, z którymi stykają się dzieci i nastolatki. Dowiecie się, jak rozpoznać, że dziecko potrzebuje pomocy, jak uchronić je przed zagrożeniem, gdzie szukać wsparcia.

- Widziałam wideo z Siedlec. Czuję złość, wracają wspomnienia z gimnazjum. I choć było to 16 lat temu, do dziś odzyskuję wiarę w siebie - pisała o głośnym nagraniu dziennikarka Kobieta WP Karolina Błaszkiewicz.

Qaqwqwrqw

Chcemy, by w przyszłości jak najmniej dzieci musiało się zmagać z podobnymi koszmarami. Do tego potrzebujemy jednak przede wszystkim twojej, waszej pomocy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw