Trwa ładowanie...

#AlertRodzica. Rusza akcja Wirtualnej Polski

Szmata zasługująca na przypalenie papierosem i rzucenie na kolana - tym dla "koleżanek" była 12-latka z Siedlec. Ktoś nagrał filmik, ktoś wrzucił go do sieci. Wkrótce o pastwieniu się nad dzieckiem mówiła i mówi do dziś cała Polska.

Share
#AlertRodzica. Rusza akcja Wirtualnej Polski
Źródło: Pixabay.com
d13cg67

Chcemy, by dzieci doświadczające przemocy, i wy: rodzice, ich bliscy, nauczyciele, nie pozostawali bezbronni. Wiemy, że jako najbardziej opiniotwórcze medium w polskim internecie mamy wpływ na rzeczywistość. Dlatego chcemy dać wam wiedzę i włączyć się w działania, które mogą pomóc krzywdzonym.

W ramach akcji #AlertRodzica będziemy publikować w Wirtualnej Polsce teksty poświęcone problemom, z którymi stykają się dzieci i nastolatki. Dowiecie się, jak rozpoznać, że dziecko potrzebuje pomocy, jak uchronić je przed zagrożeniem, gdzie szukać wsparcia.

d13cg67

- Widziałam wideo z Siedlec. Czuję złość, wracają wspomnienia z gimnazjum. I choć było to 16 lat temu, do dziś odzyskuję wiarę w siebie - pisała o głośnym nagraniu dziennikarka Kobieta WP Karolina Błaszkiewicz.

Chcemy, by w przyszłości jak najmniej dzieci musiało się zmagać z podobnymi koszmarami. Do tego potrzebujemy jednak przede wszystkim twojej, waszej pomocy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13cg67

Podziel się opinią

Share
d13cg67
d13cg67
Więcej tematów