Trwa ładowanie...
d4fy8ax
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Aleksander Kwaśniewski: wynik wyborów jest praktycznie przesądzony

Albo zależy nam na przewidywalności i doświadczeniu, albo na zmianie. Ja opowiadam się za doświadczeniem i przewidywalnością. Szczególnie w tak trudnej sytuacji międzynarodowej - powiedział "Gazecie Wyborczej" Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksander Kwaśniewski
Aleksander Kwaśniewski (WP, Fot: Konrad Żelazowski)
d4fy8ax

Uważa on, że jeżeli oczekiwaniem Polaków jest zmiana, to wynik wyborów jest praktycznie przesądzony. Ocenia szanse w starciu w drugiej turze Komorowski - Duda 50 na 50.

- Mamy do czynienia z jedną z najbardziej fascynujących politycznych historii w ostatnich latach. A wynik pozostaje nieprzewidywalny - powiedział Kwaśniewski.

d4fy8ax

Podziel się opinią

Share

d4fy8ax

d4fy8ax
Więcej tematów