Trwa ładowanie...

Agent Tomek złożył mandat poselski. "Chcę się poświęcić rodzinie"

Poseł Tomasz Kaczmarek, znany jako agent Tomek, złożył mandat parlamentarzysty. - Chcę się poświęcić rodzinie, bo właśnie urodziła mi się córka - powiedział w rozmowie z WP. Wyjaśnił, że chce być uczciwy wobec osób, które na niego głosowały i dlatego musi odejść.

Share
Agent Tomek złożył mandat poselski. "Chcę się poświęcić rodzinie"
Źródło: WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka
d2auszu

- Złożyłem na ręce marszałka sejmu moją rezygnację z mandatu poselskiego. Przyczyna jest bardzo prosta - niedawno urodziła mi się córeczka. Chcę teraz poświęcić się mojemu dziecku, mojej żonie i rodzinie. Nie mógłbym łączyć roli rodzica i posła. Chcę być uczciwym wobec osób, które na mnie głosowały i muszę odejść w sposób honorowy - wyjaśnił w rozmowie z WP Kaczmarek. Dodał, że córeczka ma na imię Nina.

Tomasz Kaczmarek w przeszłości był funkcjonariuszem CBA. Znany jest z głośnych akcji biura dotyczącymi m.in. Beaty Sawickiej i Weroniki Marczuk. W mediach bywa określany jako agent Tomek.

d2auszu

W 2011 roku Tomasz Kaczmarek został posłem PiS. Jednak w 2013 roku został zawieszony w prawach członka klubu PiS,a potem sam zrezygnował z członkostwa w klubie. Od ponad roku był posłem niezrzeszonym.

Zobacz także - Są nowe zasady zagranicznych wyjazdów posłów

d2auszu

Podziel się opinią

Share
d2auszu
d2auszu
Więcej tematów