Trwa ładowanie...

Adamczyk: Wassermann będzie kandydatką PiS na prezydenta Krakowa. Wygra te wybory

- Małgorzata Wassermann jest osobą, która będzie kandydatką PiS na prezydenta Krakowa i – w moim przekonaniu – wygra te wybory – stwierdził minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. - Myślę, że tutaj dojdziemy do porozumienia z wicepremierem Gowinem – dodał.
Share
Małgorzata Wassermann, szefowa komisji ds. Amber Gold
Małgorzata Wassermann, szefowa komisji ds. Amber GoldŹródło: PAP, Fot: Tomasz Gzell
d4a3cch

Adamczyk zdradził w Radiu Zet, że jego partia "pracuje nad tym, by kandydatką PiS była Małgorzata Wassermann", przewodnicząca komisji ds. Amber Gold. Jego zdaniem, "ona nie mówi nie".

Zobacz też: Komisja ds. Amber Gold. Giertych kontra Wassermann

Adamczyk, szef krakowskich struktur PiS, pojednawczo odniósł się do pomysłu wicepremiera, szefa Polski Razem Jarosława Gowina, by o fotel włodarza Krakowa walczyła Jadwiga Emilewicz, wiceminister w resorcie rozwoju.

d4a3cch

- Jarosław Gowin jest asertywny, pełen pomysłów i inicjatyw, ale PiS w Krakowie również zaproponuje kandydaturę na fotel prezydenta miasta - tłumaczył minister Adamczyk.

O tym, że PiS poważnie rozważa kandydaturę Wassermann w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Krakowie i marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego w walce o fotel włodarza stolicy poinformował w środę portal wPolityce.pl.

Źródło: Radio Zet,wPolityce.pl

d4a3cch

Podziel się opinią

Share
d4a3cch
d4a3cch
Więcej tematów