Trwa ładowanie...
dqdijj1

Adam Hofman: Tomasz Kaczmarek zachował się honorowo

Tomasz Kaczmarek zachował się honorowo - powiedział w programie Jeden na Jeden w TVN24 Adam Hofman. - Żal mi go, bo poseł Kaczmarek miał wiele cech, które przydawały się w pracy parlamentarnej. Niestety okazało się, że także kilka rzeczy które go zgubiły - dodał rzecznik PiS.
Share
Tomasz Kaczmarek
Tomasz KaczmarekŹródło: PAP, Fot: Radek Pietruszka
dqdijj1

Poseł Tomasz Kaczmarek poinformował, że zrezygnował z członkostwa w klubie PiS. Rezygnację przyjął szef klubu Mariusz Błaszczak.

Kaczmarek zapowiedział, że nie przystąpi do żadnego innego klubu, pozostanie posłem niezrzeszonym. - Nie dam nikomu tej satysfakcji, żeby nazwać mnie zdrajcą - podkreślił.

Wcześniej prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że dla Kaczmarka nie ma miejsca w klubie. Dopytywany, czy zostanie on wykluczony z klubu, odparł: "No to należy do rzecznika i do klubu, ale jestem głęboko przekonany, że tak będzie".

dqdijj1

W reakcji na te słowa Kaczmarek powiedział, że szanuje decyzję prezesa PiS. - Tę decyzję bardzo szanuję. Do każdych wytycznych rzecznika dyscypliny klubu PiS się dostosuję. Wartości i idee, jakimi kieruje się PiS, zawsze były mi bliskie. Bez względu na to, czy będę członkiem klubu PiS, tymi ideami będę się kierował - podkreślił.

W połowie grudnia ub. roku Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu PiS po publikacji tygodnika "Wprost", który opisał związek parlamentarzysty z olsztyńską bizneswoman Katarzyną Sztylc. Według tygodnika były "agent Tomek" miał grozić jej mężowi i straszyć go kolegami ze służb. Z kolei w najnowszym numerze tygodnik napisał, że poseł PiS jeszcze do niedawna miał kontakty z osobami powiązanymi z warszawskimi agencjami towarzyskimi.

* Źródło: TVN24, PAP*

dqdijj1

Podziel się opinią

Share
dqdijj1
dqdijj1
Więcej tematów