Trwa ładowanie...
d3mnuo9
IAR

Adam Hofman porównał Małgorzatę Fuszarę do Conchity Wurst

Małgorzata Fuszara i Conchita Wurst to osoby "z jednej parafii" - uważa rzecznik PiS. Adam Hofman mówił w radiowej Trójce, że PiS nadal domaga się dymisji pełnomocnik rządu do spraw równego traktowania.
Share
Conchita Wurst
Conchita WurstŹródło: PAP/EPA, Fot: Olivier Hoslet
d3mnuo9

W sprawie chodzi o wykład profesor Fuszary z 2012 roku, podczas którego referowała "Nienormatywne praktyki rodzinne", w tym kazirodztwo. Minister uważa, że jej słowa zostały wyjęte z kontekstu i domaga się przeprosin.

Zdaniem Adama Hofmana, to Małgorzata Fuszara powinna przeprosić i podać się do dymisji. Jego zdaniem, propozycja dyskusji o kazirodztwie to przesuwanie granic tolerancji dla "obrzydlistw". - Mnie taka polityka, jak wczoraj w Parlamencie Europejskim, czyli pani Conchita Wurst, która tam występuje; czy pani Fuszara, która jest pełnomocnikiem, czy pan Hartman, który sobie dyskutuje o kazirodztwie, nie odpowiada. I to jest bardzo delikatnie powiedziane - mówił Hofman.

Zdaniem gościa Trójki, proponowanie dyskusji w tych sprawach to "lewactwo daleko posunięte", a pod tym względem transseksualna Conchita Wurst, Jan Hartman piszący o "upadku tabu" dotyczącego "zakazu kazirodztwa" i Małgorzata Fuszara, to "różne zjawiska z tej samej parafii" i przykłady "skrajnego lewactwa". Jak mówił, w przypadku profesora Hartmana jego słowa były szokujące, a wypowiedzi Małgorzaty Fuszary już się broni. Jego zdaniem, następnym krokiem będzie zarzucanie przeciwnikom kazirodztwa nietolerancji i mowy nienawiści.

Adam Hofman uważa, że cały rząd Ewy Kopacz ma "skrajnie lewackie odchyły".

d3mnuo9

Podziel się opinią

Share
d3mnuo9
d3mnuo9
Więcej tematów