Trwa ładowanie...

8 szczeniaków zamkniętych w samochodzie stojącym w pełnym słońcu. Policjant nie zawahał się

Znieczulica niektórych osób przechodzi ludzkie pojęcie. 8 małych szczeniaków uwięzionych w samochodzie. Nie miały wody, siedziały we własnych odchodach, bez dostępu do świeżego powietrza. Temperatura? Bagatela, dochodziła do 30 stopni Celsjusza.

8 szczeniaków zamkniętych w samochodzie stojącym w pełnym słońcu. Policjant nie zawahał sięŹródło: Policja, fot: Lubin
d1g1v4l

Do tych szokujących wydarzeń doszło na parkingu jednego z hipermarketów w Lubinie. Właściciel zamknął auto, a sam poszedł spokojnie na zakupy.

Piski i skomlenia psiaków zaalarmowały przechodniów, którzy natychmiast zaalarmowali policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, jeden z nich poszedł do sklepu, aby przez megafon wezwać właściciela.

Niestety czas leciał nieubłaganie i potrzebna była szybka reakcja. Wybór mógł być tylko jeden.

8 uroczych psiaków. "Nigdy nie słyszałem tak przeraźliwego pisku i skomlenia zwierzęcia"

Szyba poszła w drobny mak. W bagażniku było 8 szczeniaków, mających około 2 miesięcy. Siedziały we własnych odchodach, wyglądały na osłabione i wycieńczone. Lekarz zabrał szczeniaki do lecznicy zwierząt. Jak powiedział weterynarz, zostały uratowane w ostatnim momencie.

d1g1v4l

- Nigdy nie słyszałem tak przeraźliwego pisku i skomlenia zwierzęcia - powiedział policjant, który wyciągnął szczeniaki z rozgrzanego samochodu.

Policja
Źródło: Policja, fot: Lubin

Okazało się, że psiaki podróżowały z 29-latkiem, który chciał je sprzedać w Niemczech. Został zatrzymany i trafił do aresztu.

Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

d1g1v4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g1v4l
Więcej tematów