Trwa ładowanie...
facebook

6-latka przyjmuje oświadczyny od ojczyma. To nagranie wzrusza do łez

Do wyjątkowego wydarzenia doszło podczas ślubu w brazylijskim Sao Paulo. Pan młody oświadczył się 6-letniej córce swojej wybranki.

Share
6-latka przyjmuje oświadczyny od ojczyma. To nagranie wzrusza do łez
Źródło: Facebook
d1stcnl

6-letnia Isadora nie mogła powstrzymać łez wzruszenia, gdy Diego Bolant klęknął i zapytał "Czy zostaniesz moją córką?" Dziewczynka jest dzieckiem z poprzedniego związku wybranki Diego 27-letniej Nicole De Souzy.

Niezwykłe wydarzenie zarejestrował operator podczas ceremonii zaślubin, która odbyła się w kościele Sao Bernardo do Campo w Sao Paulo w Brazylii. Jak twierdzi pan młody Isadora "zawsze marzyła, żebyśmy się pobrali". "Chciałem jej podziękować w ten wyjątkowy sposób" - dodaje. Nagranie na portalu Facebook ma już ponad 11 milionów wyświetleń.

d1stcnl

Diego przyznaje, że to wspólny pomysł jego i Nicole. "Chcieliśmy, aby Isa poczuła się częścią nowej rodziny, która właśnie powstaje" - tłumaczył gościom zebranym podczas uroczystości. Na nagraniu widać moment, w którym Diego klęka przed Isadorą, nakłada na palec obrączkę z wygrawerowanym nowym nazwiskiem dziewczynki i oświadcza się jej.

6-latka nie kryjąc łez wzruszenia oświadczyny oczywiście przyjęła. Po chwili wpadła w ramiona swojego ojczyma.

d1stcnl

Podziel się opinią

Share
d1stcnl
d1stcnl
Więcej tematów