Trwa ładowanie...
ycipk-2nwa93

31. Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Sprawdź trasę i dystans tegorocznego biegu z okazji 11 listopada

31. Bieg Niepodległości przebiegnie ulicami Warszawy w poniedziałek 11 listopada. Udział w tym wydarzeniu wezmą 22 tysiące biegaczy. Którędy będzie przebiegać 10-kilometrowa trasa? Utrudnienia w ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Jaką trasą pobiegną zawodnicy 11 listopada?
Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Jaką trasą pobiegną zawodnicy 11 listopada? (East News, Fot: Szymon Starnawski)
ycipk-2nwa93

Start Biegu Niepodległości 2019 zaplanowano na poniedziałek 11 listopada o godzinie 11:11. Trasa Biegu Niepodległości nie powinna zaskoczyć uczestników. Biegacze wystartują z Ronda Radosława, następnie al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Alejami Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego dobiegną do Alei Niepodległości. Tam zawrócą na wysokości ul. Rakowickiej i drugą stroną ulicy wrócą do Rodna Radosława. Na tej samej trasie biegacze rywalizowali przed rokiem.

Na pokonanie 10-kilometrowej trasy Biegu Niepodległości zawodnicy mają 2 godziny. Jeżeli nie będą w stanie ukończyć biegu w tym czasie, mają obowiązek opuszczenia trasy. Biegacze będą startować w kilku grupach. Żeby uczcić 11 listopada, zawodnicy wystartują w białych i czerwonych koszulkach. W ten sposób utworzą żywą biało-czerwoną flagę na trasie biegu.

ycipk-2nwa93

Bieg Niepodległości 2019 – trasa Nordic Walking i "Mili Niepodległości"

Bieg na 10 km to nie jedyny sportowy sposób na uczczenie 11 listopada. W Warszawie organizator Biegu Niepodległości przygotował również trasę Nordic Walking. Dystans tych zmagań to ok. 6,5 km. Uczestnicy Nordic Walking przejdą tą samą trasą co biegacze, z tą różnicą, że ich nawrót będzie miał miejsce na wysokości ulicy Koszykowej.

Młodzież z roczników 2005-2009 będzie mogła wziąć udział w biegu "Mila Niepodległości" na dystansie 1918 metrów. Trasa biegu rozpocznie się po lewej stronie al. Jana Pawła II. Następnie biegacze zawrócą na wysokości ul. Nowolipie i pobiegną do mety drugą stroną al. Jana Pawła II.

Bieg Niepodległości 2019 Warszawa – gdzie odebrać pakiet?

ycipk-2nwa93

Biuro Zawodów Biegu Niepodległości 2019 znajduje się w galerii handlowej Westwield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82. Pakiety startowe, wraz z numerami startowymi i koszulkami, można odbierać od poniedziałku do soboty. Godziny otwarcia biura znajdziemy na stronie aktywnawarszawa.waw.pl, na profilu wydarzenia na Facebooku oraz na poniższym zdjęciu.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nwa93

ycipk-2nwa93
ycipk-2nwa93