Trwa ładowanie...
d12z0b8

31. Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Sprawdź trasę i dystans tegorocznego biegu z okazji 11 listopada

31. Bieg Niepodległości przebiegnie ulicami Warszawy w poniedziałek 11 listopada. Udział w tym wydarzeniu wezmą 22 tysiące biegaczy. Którędy będzie przebiegać 10-kilometrowa trasa? Utrudnienia w ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Jaką trasą pobiegną zawodnicy 11 listopada?
Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Jaką trasą pobiegną zawodnicy 11 listopada? (East News, Fot: Szymon Starnawski)
d12z0b8

Start Biegu Niepodległości 2019 zaplanowano na poniedziałek 11 listopada o godzinie 11:11. Trasa Biegu Niepodległości nie powinna zaskoczyć uczestników. Biegacze wystartują z Ronda Radosława, następnie al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Alejami Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego dobiegną do Alei Niepodległości. Tam zawrócą na wysokości ul. Rakowickiej i drugą stroną ulicy wrócą do Rodna Radosława. Na tej samej trasie biegacze rywalizowali przed rokiem.

Na pokonanie 10-kilometrowej trasy Biegu Niepodległości zawodnicy mają 2 godziny. Jeżeli nie będą w stanie ukończyć biegu w tym czasie, mają obowiązek opuszczenia trasy. Biegacze będą startować w kilku grupach. Żeby uczcić 11 listopada, zawodnicy wystartują w białych i czerwonych koszulkach. W ten sposób utworzą żywą biało-czerwoną flagę na trasie biegu.

Bieg Niepodległości 2019 – trasa Nordic Walking i "Mili Niepodległości"

Bieg na 10 km to nie jedyny sportowy sposób na uczczenie 11 listopada. W Warszawie organizator Biegu Niepodległości przygotował również trasę Nordic Walking. Dystans tych zmagań to ok. 6,5 km. Uczestnicy Nordic Walking przejdą tą samą trasą co biegacze, z tą różnicą, że ich nawrót będzie miał miejsce na wysokości ulicy Koszykowej.

d12z0b8

Młodzież z roczników 2005-2009 będzie mogła wziąć udział w biegu "Mila Niepodległości" na dystansie 1918 metrów. Trasa biegu rozpocznie się po lewej stronie al. Jana Pawła II. Następnie biegacze zawrócą na wysokości ul. Nowolipie i pobiegną do mety drugą stroną al. Jana Pawła II.

Bieg Niepodległości 2019 Warszawa – gdzie odebrać pakiet?

Biuro Zawodów Biegu Niepodległości 2019 znajduje się w galerii handlowej Westwield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82. Pakiety startowe, wraz z numerami startowymi i koszulkami, można odbierać od poniedziałku do soboty. Godziny otwarcia biura znajdziemy na stronie aktywnawarszawa.waw.pl, na profilu wydarzenia na Facebooku oraz na poniższym zdjęciu.

d12z0b8

Podziel się opinią

Share
d12z0b8
d12z0b8
Więcej tematów