Trwa ładowanie...
d1ssio8

21-latek zabił kolegę swojej "byłej", ją i koleżankę ranił

Sąd Rejonowy w Sandomierzu w woj. świętokrzyskim aresztował 21-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 18-latka i usiłowanie zabójstwa dwóch 17-latek. Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach Sławomir Mielniczuk, mężczyzna przyznał się.
Share
d1ssio8

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w Sandomierzu, w okolicach ul. Browarnej. Jak powiedział Kamil Tokarski z biura prasowego świętokrzyskiej policji, 21-latek pojawił się na spotkaniu trójki młodych ludzi. - Najpierw zaatakował nożem mężczyznę, potem rzucił się z nożem na dziewczyny - relacjonował policjant.

18-latek zmarł na skutek odniesionych ran, 17-latki z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala. Ich stan jest nadal ciężki; na razie nie zostały przesłuchane przez prokuratora.

21-latek prawdopodobnie próbował potem popełnić samobójstwo - znaleziono go niegroźnie rannego na pobliskim przystanku autobusowym. Trafił na szpitalny oddział psychiatryczny.

Z nieoficjalnych informacji zbliżonych do śledztwa wynika, że motywem działań mężczyzny mógł być zawód miłosny. Podejrzany był wcześniej związany z jedną z nastolatek - mieli dziecko, niedawno się rozstali. Dziewczyna potem miała spotykać się z 18-latkiem.

Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.

d1ssio8

Podziel się opinią

Share
d1ssio8
d1ssio8
Więcej tematów