Trwa ładowanie...
d1qrdk4

21-latek z Gniezna przyszedł na policyjne przesłuchanie w skradzionych butach

Policjanci z Gniezna wezwali na przesłuchanie mężczyznę podejrzanego o kradzież m.in. telefonu komórkowego, portfela i markowych butów. Podejrzany pojawił się na komendzie właśnie w owych skradzionych butach.
Share
21-latek z Gniezna przyszedł na policyjne przesłuchanie w skradzionych butach
Źródło: KPP w Gnieźnie
d1qrdk4

Jak się okazuje, policjanci potrafią być bardzo cierpliwi w poszukiwaniach sprawców kradzieży. W minionym tygodniu swój finał znalazła sprawa kradzieży sprzed dwóch miesięcy.

12 sierpnia mieszkanka Gniezna zgłosiła na policję, że kiedy wypoczywała na kąpielisku w Jankowie Dolnym, ktoś z pozostawionego przez nią na plaży plecaka ukradł telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne, portfel, saszetkę z dokumentami i bilet miesięczny. Zginęły również firmowe buty pozostawione obok plecaka. Pokrzywdzona swoje straty wyceniła na tysiąc złotych.

Policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy i jak się okazało, ich działania zakończyły się sukcesem.

d1qrdk4

- W ostatnim czasie ustalili, że związek z opisanym przestępstwem może mieć 21-letni gnieźnianin – relacjonuje Anna Osińska, oficer prasowy gnieźnieńskiej policji. – Mężczyzna został wezwany na przesłuchanie do gnieźnieńskiej komendy policji. Okazało się, że przyszedł w skradzionych wówczas butach – dodaje.

21-latek usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1qrdk4

Podziel się opinią

Share
d1qrdk4
d1qrdk4
Więcej tematów