Trwa ładowanie...
d302ff0
d302ff0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

18 ofiar śmiertelnych ulewnych deszczów

Co najmniej 18 osób poniosło śmierć w rezultacie lawin ziemnych, powodzi i wyładowań atmosferycznych towarzyszących ulewnym deszczom, które przeszły w ub. tygodniu przez południowe prowincje Chin - poinformowały władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d302ff0

W wielu rejonach spadło ponad 25 mm deszczu.

Najwięcej ofiar śmiertelnych zanotowano w prowincji Hubei. Lawiny ziemne i wezbrane rzeki spowodowały zawalenie się lub poważne uszkodzenia wielu budynków.

d302ff0

Podziel się opinią

Share

d302ff0

d302ff0
Więcej tematów