Trwa ładowanie...
d1hhrjr
d1hhrjr
Radio Zet
test

18-latek, winny przecieku testów, nie usłyszy zarzutów

18-latek, który wrzucił do internetu zadania z testu gimnazjalnego prawdopodobnie nie usłyszy zarzutów. Chłopak mógł być nie do końca świadomy, co umieszcza w internecie. A za samą publikację nie ma odpowiedniego paragrafu - poinformowało Radio Zet.
Share
d1hhrjr

Po południu policja zatrzymała w tej sprawie dwie pracownice jednej z warszawskich szkół. - Policja na razie nie udziela więcej informacji. Dyrektorka szkoły podejrzana jest o wydanie testów 18-latkowi, który został również zatrzymany przez policję - poinformowała Wirtualną Polskę mł. asp. Anna Oleksiak z Komendy Stołecznej Policji. Informacyjna Agencja Radiowa poinformowała, że chodzi o niepubliczne gimnazjum Fundacji "Dyslektyk" na warszawskim Mokotowie.

Pracownica gimnazjum jest podejrzana o udostępnienie pytań i odpowiedzi tegorocznego testu dla gimnazjalistów. Wcześniej policja zatrzymała 18-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze podejrzewają, że jedna z ujętych kobiet rozpieczętowała kopertę z testami i przekazała 18-latkowi, a ten miał przekazać go swojej siostrze, która uczy się w gimnazjum. Chłopak przyznał się do winy.

d1hhrjr

Podziel się opinią

Share
d1hhrjr
d1hhrjr
Więcej tematów