Trwa ładowanie...
d2nhkn0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

17 zabitych w katastrofie śmigłowca w Kolumbii

•17 żołnierzy sił zbrojnych Kolumbii zginęło w niedzielę w katastrofie śmigłowca transportowego Mi-17 produkcji rosyjskiej
• Poinformowały w poniedziałek kolumbijskie władze wojskowe
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
17 zabitych w katastrofie śmigłowca w Kolumbii
(Thinkstockphotos)
d2nhkn0

Według nich śmigłowiec rozbił się w górskim terenie w prowincji Caldas w środkowej części Kolumbii, około 180 kilometrów na zachód od stolicy państwa Bogoty. "Pierwsza hipoteza sugeruje, że wypadek mógł mieć związek z panującą tam niepogodą" - głosi wojskowy komunikat.

W sierpniu ubiegłego roku 16 kolumbijskich policjantów poniosło śmierć w trakcie operacji antynarkotykowej na północnym wschodzie kraju, gdy wskutek usterki technicznej rozbił się przewożący ich śmigłowiec UH-60 Black Hawk produkcji USA.

Zobacz także: 37 dzieci zmarło po zatruciu rtęcią z rzeki Kolumbii

d2nhkn0

Podziel się opinią

Share

d2nhkn0

d2nhkn0
Więcej tematów