Trwa ładowanie...
dhw0ojj

12 sierpnia Noc Spadających Gwiazd! Centrum Nauki Kopernik zaprasza do obserwacji

W nocy z 12 na 13 sierpnia (z wtorku na środę) 2014 r. czeka nas maksimum roju Perseidów. A nie ma nic przyjemniejszego, patrząc na sierpniowe niebo i spadające gwiazdy. Na wspólne obserwacje zaprasza Centrum Nauki Kopernik do swojego Parku Odkrywców. 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
12 sierpnia Noc Spadających Gwiazd! Centrum Nauki Kopernik zaprasza do obserwacji
(WawaLove.pl)
dhw0ojj

Czytaj też: Za darmo: Lato w Parku Odkrywców

Imprezę nieopodal Wisły poprowadzi Karol Wójcicki - popularyzator astronomii. Dowiecie się wszystkiego o "spadających gwiazdach", dowiecie się jak i gdzie ich wypatrywać. No i najważniejsze - zobaczycie je na własne oczy!

Wygaszona Warszawa

dhw0ojj

Podobnie jak w ubiegłym roku, aby ułatwić obserwację, wyłączona zostanie cała iluminacja Centrum Nauki Kopernik. Dodatkowo Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wygasi podświetlenia Mostu Świętokrzyskiego oraz pozostałych warszawskich mostów. Zgasną również lampy w wyjściach z tunelu Wisłostrady.

To nie koniec atrakcji! Żegluga Stołeczna zabierze Was w nocne rejsy po Wiśle. Z górnego pokładu będziecie mogli podziwiać spadające meteory. Wygaszone iluminacje mostów z pewnością ułatwią sprawę.

Na parkingu przed Centrum Nauki Kopernik w trakcie trwania imprezy będziecie mogli kupić coś do jedzenia. Smakołyki serwować będą stołeczne foodtrucki.

Do tego koce, leżaki (ograniczona ilość!) i środki przeciw komarom. Czego chcieć więcej?

Kiedy: 12 sierpnia 2014 r. od godz. 21:00
Gdzie: Park Odkrywców przy Centrum Nauki Kopernik

WSTĘP WOLNY

dhw0ojj

Podziel się opinią

Share
dhw0ojj
dhw0ojj
Więcej tematów