Trwa ładowanie...

11 tysięcy misiów usiadło na trybunach stadionu w hołdzie dla zmarłej dziewczynki

Jak podaje tvn24.pl, blisko jedenaście tysięcy maskotek usiadło na trybunach stadionu rugby w Widnes w Wielkiej Brytanii. Wszystko wydarzyło się za sprawą 14-letniego Aidana Jacksona, który postanowił oddać hołd w ten sposób swojej zmarłej koleżance. "Lubiła misie, więc na pewno byłaby bardzo szczęśliwa."

11 tysięcy misiów usiadło na trybunach stadionu w hołdzie dla zmarłej dziewczynkiŹródło: facebook.com/dosomething/
d2c2yh4

Olivia i Aidan poznali się w lokalnym klubie pływackim, jednak ich przyjaźni nie było dane trwać długo. Dziewczyna zachorowała na raka i w wieku zaledwie 15 lat zmarła na raka.

Dlatego też w maju tego roku chłopak zdecydował się na uczczenie pamięci swojej zmarłej koleżanki. Na stronie crowdfoundingowej - GoFundMe utworzył wydarzenie, w którym prosił o wsparcie. Każdy dolar miał być przeznaczony jednemu pluszakowi, którego Jackson chciał posadzić na stadionowych trybunach.

Do chłopca odezwały się setki osób. Jedna z osób podarowała Jacksonowi nawet pięćset misiów. Maskotki przyleciały z najodleglejszych zakątków świata. Wszystko za sprawą siostry Jacksona, która nagłośniła jego akcję w Chinach.

Chłopiec przez osiem godzin rozsadzał wszystkie misie na stadionie, a gdy jego dzieło się urzeczywistniło, w zaledwie 48 godzin podbiło serca internautów.

d2c2yh4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c2yh4
Więcej tematów