Trwa ładowanie...
01-09-2015 11:08

100 najlepszych zdjęć z całego świata po raz pierwszy na wystawie w Polsce

Ludzie, emocje, industrialna architektura i krajobrazy egzotycznych krajów takich jak Nepal, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Brytyjskie Wyspy Dziewicze - najlepsze zdjęcia z całego świata, po raz pierwszy w Polsce, na jednej wystawie "Our World is beautiful". 100 prac laureatów międzynarodowego konkursu fotograficznego oglądać można we wrześniu br. w Galerii Katowickiej.

100 najlepszych zdjęć z całego świata po raz pierwszy na wystawie w PolsceŹródło: Materiały prasowe
d1e0fx0
d1e0fx0

Zdjęcia tworzące wystawę "Our World is beautiful" pokazują piękno świata widziane przez obiektywy fotografów z 46 krajów Europy, Azji i Afryki. 100 najlepszych prac, które od 1 do 30 września br. prezentowane są na poziomie +2 Galerii Katowickiej (punkt widokowy na plac Szewczyka), wybranych zostało z ponad 94 tys. nadesłanych zgłoszeń.

- Po raz pierwszy w Polsce mamy okazję zobaczyć wystawę "Our World is beautiful" i zgromadzone w jednym miejscu najlepsze zdjęcia z całego świata. Przy okazji zakupów, podczas wizyty w Galerii Katowickiej, możemy odbyć fascynującą dla oka podróż przez kraje i kontynenty - mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej. - Wystawa to kolejne wydarzenie, które wpisało się w, realizowany już trzeci miesiąc, "Projekt Wyższy Poziom" - dodaje.

Zgłoszenia do międzynarodowego konkursu "Our World is beautiful" przyjmowano od sierpnia 2014 do czerwca 2015 roku. Kategorie objęte rywalizacją to: ludzie, krajobraz i architektura, natura, ruch i infrastruktura oraz sport. Zebrane prace cechuje duża różnorodność form i treści.

Wystawę 100 najlepszych fotografii w Galerii Katowickiej oglądać można przez cały wrzesień, jest otwarta dla każdego, kto odwiedzi zlokalizowany w centrum stolicy Górnego Śląska kompleks handlowo-usługowy.

d1e0fx0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e0fx0
Więcej tematów