Trwa ładowanie...

Zwłoki noworodka w Parku Szczęśliwickim w Warszawie

Zwłoki noworodka odkryto w Parku Szczęśliwickim w Warszawie. Policja szuka świadków, którzy mogli widzieć kobietę lub mężczyznę z charakterystyczną reklamówką.

Share
Zwłoki noworodka w Parku Szczęśliwickim w Warszawie
Źródło: WP.PL, fot: Jan Stanisławski
d3vnxl5

W niedzielę około godziny 10. w Parku Szczęśliwickim (wejście od strony ul. Korotyńskiego, w pobliżu rozwidlenia alejek prowadzących do obiektów sportowych) spacerowicz zauważył leżącą na ziemi reklamówkę. W środku znajdowały się zwłoki chłopczyka z widocznym fragmentem pępowiny.

O makabrycznym odkryciu została powiadomiona policja. Na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo- śledcza oraz prokurator. Wezwany lekarz określił zgon noworodka na czas od kilku do kilkunastu godzin od momentu jego znalezienia.

Zwłoki ukryte były w białej reklamówce, włożonej w kolejną - przezroczystą - z napisem "Dbajmy o środowisko". Policja prosi wszystkie osoby, które pomiędzy godzinami wieczornymi w sobotę, a 10. rano w niedzielę mogły widzieć podejrzaną osobę. Wszelkie informację można kierować bezpośrednio pod numery telefonów: 22 603-73-20, do dyżurnego komendy 22 603-73-55 lub 22 603-73-56, bądź na adres e-mail: krp3warszawa@policja.waw.pl lub na alarmowe numery 997 i 112.

Policja gwarantuje anonimowość.

d3vnxl5

Podziel się opinią

Share
d3vnxl5
d3vnxl5
Więcej tematów