Trwa ładowanie...
d2ke1gi

Został radnym. Adam Zien zmarł dwa dni po wyborach

Wyborcy go wybrali. Ich głosami Adam Zien został radnym. Gmina Kobiór przekazała jednak smutną informację o jego śmierci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Zien zmarł nagle
Adam Zien zmarł nagle (Społeczny Komitet Kobiór)
d2ke1gi

Adam Zien, nowo wybrany radny do rady gminy Kobiór, zmarł 23 października, czyli dwa dni po wyborach samorządowych. Startował z listy KWW Społeczny Komitet i uzyskał aż 52,02 proc. głosów.

"Zdecydowałem się kandydować do Rady Gminy z listy Komitetu Wyborczego Wyborców 'Społeczny Komitet', gdyż doceniam jego konsekwencję i zaangażowanie na rzecz rozwoju Kobióra. Celem 'Społecznego Komitetu' było zawsze unowocześnianie i zmiana wizerunku gminy, poprzez skuteczne pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowych, a nie opieranie rozwoju na podatkach i opłatach lokalnych. (...) Gorąco zapraszam państwa do lokali wyborczych w dniu 21 października, a za każdy głos, jaki oddacie na moją kandydaturę, z góry wyrażam podziękowanie" - napisał w swojej ulotce wyborczej.

O sprawie informuje "Dziennik Zachodni". Adam Zien miał 49 lat. Był emerytowanym elektromonterem, pasjonatem wędkarstwa i turystyki. W 2017 roku pielgrzymował pieszo do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela. Miał czworo dzieci.

kobior.pl
Podziel się

Źródło: "Dziennik Zachodni"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ke1gi

Podziel się opinią

Share

d2ke1gi

d2ke1gi
Więcej tematów