Trwa ładowanie...
d48r5sx

Znęcała się nad synem, trafiła do więzienia


Na 4,5 roku więzienia skazał we wtorek Sąd Rejonowy w Warszawie Tomasza Ć. za fizyczne i moralne znęcanie się nad niespełna 3-letnim Krzysiem.

Share
d48r5sx

25-letniej matce dziecka Sylwii B. sąd wymierzył karę 2,5 roku pozbawienia wolności za to, że nie zapobiegła agresji Tomasza Ć. wobec własnego syna oraz że nie wykazała matczynej czułości i troski, doprowadzając dziecko na granicę śmierci.

Macierzyństwo i dziecko są darem niebios, ale niestety nie zawsze. Rodzą się także dzieci niechciane, które komplikują życie dorosłym - brzmiało uzasadnienie wyroku sądu.

Tak stało się w przypadku Krzysia, którego matka nad troskę i opiekę nad własnym dzieckiem przedkładała alkohol, narkotyki i nocne libacje. Przez prawie 4 miesiące niespełna trzyletni Krzyś był bity i maltretowany fizycznie i moralnie przez konkubenta Sylwii B. Matka nie reagowała na zachowanie Tomasza Ć.

Sąd przyznał, że zarówno oskarżona Sylwia B., jak i Tomasz Ć. pochodzili ze środowisk patologicznych i nie mieli dobrych wzorców. Obrońca Sylwii B. zapowiada apelację. Zdaniem mecenas Elżbiety Orżyńskiej, wobec oskarżonej powinien zapaść wyrok uniewinniający.(mon)

d48r5sx

Podziel się opinią

Share
d48r5sx
d48r5sx
Więcej tematów