Trwa ładowanie...
d4k4ayi
d4k4ayi

Znaleziono ciała osób, które wypadły z łódki na jeziorze Cichowo-Mórka

Strażacy odnaleźli ciała dwóch osób w jeziorze Cichowo-Mórka w Wielkopolsce. Wieczorem zaginęło tam małżeństwo z powiatu śremskiego - 68-letni mężczyzna i 62-letnia kobieta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4k4ayi

Strażacy zgłoszenie o wypadku na jeziorze otrzymali w sobotę o godzinie 21.25. Jak powiedział w TVP Info młodszy brygadier Tomasz Wiśniewski z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, na łódce były w sumie cztery osoby.

- Gdy jedna z tych osób próbowała się przemieścić, łódka zaczęła nabierać wody. Wszyscy wpadli do jeziora, dwie osoby dotarły do brzegu samodzielnie. Wciąż poszukujemy kobiety i mężczyzny, którzy nie dopłynęli do brzegu - mówił w sobotę wieczorem w rozmowie z TVN24 kpt. Piotr Hegyi z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie.

d4k4ayi

Uratowani członkowie załogi łódki zostali przewiezieni do szpitala na badania. Tam okazało się, że byli pod wpływem alkoholu.

Na miejsce skierowani zostali nurkowie, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt. Po pięciu godzinach poszukiwania przerwano, wznowiono je dopiero w niedzielę rano.

Wiśniewski podkreślił również, że wypadek nie miał związku z burzami, które przechodziły nad Polską.

d4k4ayi

Podziel się opinią

Share

d4k4ayi

d4k4ayi
Więcej tematów