Trwa ładowanie...
d3fyrk2

"Zmienił Pan życie moje i syna". Poruszające podziękowania dla dzielnicowego z Puław

"Czasami jeden ludzki gest potrafi dokonać cudów" - czytamy w liście adresowanym do puławskiego funkcjonariusza. Aspirant Michał Bielecki zaangażował się niegdyś w sprawę matki, która nie mogła dojść do porozumienia z ojcem dziecka. Dzięki empatycznemu postępowaniu policjanta kobieta całkowicie zmieniła swoje życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjant otrzymał podziękowania
Policjant otrzymał podziękowania (wp/policja)
d3fyrk2

W ubiegłym roku do funkcjonariusza z komendy w Puławach zgłosiła się przerażona mieszkanka, która miała ogromne kłopoty rodzinne związane z ojcem dziecka. Zarówno ona, jak i jej syn całkowicie zatracili poczucie bezpieczeństwa. Kobieta poprosiła funkcjonariusza Bieleckiego o pomoc. Policjant bardzo zaangażował się w sprawę i nawiązał kontakt z jednym z członków rodziny.

Sytuacja została rozwiązana - rodzina doszła do porozumienia, a matka z synem odzyskali upragniony spokój. Po roku kobieta postanowiła napisać do funkcjonariusza Bieleckiego poruszający list, w którym podsumowuje jego działania i dziękuje za ogromne zaangażowanie.

List opublikowany przez Policję. WP.PL
List opublikowany przez Policję.

"Zmienił Pan życie moje i syna. Przestałam się bać. Mój syn też odzyskał radość, poczucie bezpieczeństwa i spokój. Jego ojciec się nie zmienił, ale my zmieniliśmy się bardzo. Czasami jeden ludzki gest potrafi dokonać cudów i to zadziało się w tamtym roku" - napisała.

Dziś kobieta wraz z synem mieszka już w innym mieście, ale jak pisze, na zawsze pozostanie wdzięczna puławskiemu funkcjonariuszowi.

d3fyrk2

Podziel się opinią

Share

d3fyrk2

d3fyrk2
Więcej tematów