Trwa ładowanie...

Zmiany w radiowej Trójce. Mariusz Owczarek poprowadzi "Listę Przebojów Trójki"

Mariusz Owczarek poprowadzi "Listę Przebojów Trójki". To kolejna zmiana w radiowej Trójce. Wcześniej Mariusz Owczarek został kierownikiem redakcji muzycznej Programu III Polskiego Radia.
Share
Polskie Radio. Mariusz Owczarek poprowadzi "Listę Przebojów Trójki"
Polskie Radio. Mariusz Owczarek poprowadzi "Listę Przebojów Trójki"Źródło: PAP
d4lcvcl

Polskie Radio. Mariusz Owczarek poprowadzi "Listę Przebojów Trójki"

W ostatnich dniach w radiowej Trójce doszło do wielu zmian. To efekt skandalu, do jakiego doszło przy ingerencji w notowanie "Listy Przebojów Trójki". Władze Polskiego Radia ogłosiły, że piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" wygrała tylko dzięki manipulacji przy liczeniu głosów słuchaczy. To spowodowało lawinę odejść dziennikarzy Trójki".

Wiadomo już, że "Listę Przebojów Trójki" poprowadzi Mariusz Owczarek. Jak informuje portal press.pl, został on nowym kierownikiem redakcji muzycznej Programu III Polskiego Radia. Wcześniej kultową listę prowadził Marek Niedźwiecki. To on został obarczony winą za manipulację przy liczeniu glosów.

d4lcvcl

Polskie Radio. Kolejne zmiany

Owczarek pracuje w stacji od 1997 roku i obecnie prowadzi m.in. audycję "MO, czyli Mało Obiektywnie". Najbliższe notowanie "Listy Przebojów Trójki" ma być wyjątkowe. - Mariusz zaprezentuje słuchaczom sporo wspomnień i przebojów z poprzednich list, będzie też dużo propozycji muzycznych z "poczekalni" - zapowiada w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Kuba Strzyczkowski, nowy szef Trójki.

Do pracy w Programie III Polskiego Radia wrócą Piotr Metz i Piotr Stelmach. Powrót do pracy zaproponowano także Marcinowi Kydryńskiemu, ale ten odmówił.

Zobacz wideo: Bon turystyczny 1000+. Adam Bielan: Andrzej Duda dopinguje premier Jadwigę Emilewicz

*Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lcvcl

Podziel się opinią

Share
d4lcvcl
d4lcvcl
Więcej tematów