Trwa ładowanie...

Zmiany w politycznej ramówce TVP. Koniec programu

Po 17 latach emisji z ramówki TVP Info znika program "Młodzież kontra". Co tydzień młodzieżówki partii przepytywały w nim jednego polityka. Nie wiadomo jeszcze, czy telewizja publiczna wykorzysta na innym swoim kanale.

Share
Zmiany w politycznej ramówce TVP. Koniec programu
Źródło: PAP, fot: Leszek Szymański
d469c2l

O zakończeniu pracy nad programem dla TVP Info poinformowała sama redakcja "Młodzież kontra", składając w mediach społecznościowych widzom życzenia noworoczne.

Mija nam właśnie 2018 rok! Dziękujemy za niego widzom i uczestnikom Młodzież Kontra. Nadchodzi 2019 ale już bez nas. Ostatni program MK był ostatnim programem w TVP INFO. Bardzo dziękujemy za 17 lat wszystkim widzom" - napisali członkowie zespołu.

Dodali, że za nimi 662 wydań programu, a niektórzy obecni w parlamencie politycy zaczynali w nim swoje kariery jako przedstawiciele partyjnych młodzieżówek. "To była wspaniała podróż. Mamy nadzieję, że docenialiście naszą pracę i wysiłek aby w tym programie wszyscy mieli równe szanse" - zaznaczyli autorzy wpisu z pożegnaniem.

Program jako jeden z niewielu przetrwał zmiany rządów, a co z tym związane, wymiany prezesów upolitycznionej TVP. Padania, które padały od publiczności bardzo często były kontrowersyjne albo dotykały spraw, które nie zawsze chcieli poruszać "dorośli" politycy.

d469c2l

Zdarzało się też, że goście nie byli w stanie opanować emocji. Nerwy puściły m.in. prof. Andrzejowi Zybertowiczowi z Kancelarii Prezydenta, a Andrzej Fedorowicz z PO zaliczył wpadkę, bo nie zdawał sobie sprawy z tego, że program emitowany jest na żywo.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d469c2l

Podziel się opinią

Share
d469c2l
d469c2l
Więcej tematów