WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zmarł Larry Hagman - jeden z bohaterów serialu "Dallas"

W wieku 81 lat zmarł aktor Larry Hagman - jeden z bohaterów popularnego serialu telewizyjnego "Dallas" - poinformował lokalny dziennik "Dallas Morning News".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Larry Hagman
Larry Hagman (PAP/Photoshop, Fot: Mandoga Media)
WP

Larry Hagman kreował w serialu postać cynicznego i przebiegłego potentata naftowego J.R. Ewinga.

Aktor zmarł w szpitalu w Dallas wskutek komplikacji będących rezultatem choroby nowotworowej. Cierpiał też na marskość wątroby.

Rolą w serialu "Dallas", którego pierwszy odcinek nadała telewizja CBS w 1978 r., Hagman uzyskał status gwiazdora. Serial szybko stał się jednym z najpopularniejszych widowisk tej sieci i zainspirował twórców wielu mu podobnych.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP