Trwa ładowanie...
d1g8ynm

Złotów: wandale dla "zabawy" uszkodzili kilkanaście aut

Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy w sobotnią noc w Złotowie bez żadnego powodu wyłamywali z samochodów wycieraczki, urywali lusterka i anteny samochodowe. Ich "zabawę" oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złotów: wandale dla "zabawy" uszkodzili kilkanaście aut
(KPP w Złotowie)
d1g8ynm

W niedzielny poranek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotowie odebrał kilka telefonów od mieszkańców miasta, którzy zgłaszali, że w nocy ktoś uszkodził ich samochody zaparkowane przed blokiem.

- Auta miały wyrwane lusterka, wyłamane wycieraczki, zarysowany lakier, a w części z nich brakowało radioodtwarzaczy i wyposażenia - relacjonuje Maciej Zając z zespołu prasowego złotowskiej policji. - Jeden z pojazdów miał również wybitą szybę w drzwiach bocznych i wyrwane wraz z instalacją radio samochodowe - dodaje.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą, dość szybko wpadli na trop wandali, łącząc ze sobą fakty i ustalenia dokonane przez nocny patrol prewencji. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy miejscowości Krajenka w wieku 21 i 30 lat. Obaj trafili do aresztu.

Właściciele uszkodzonych pojazdów straty wycenili na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Chuligani za swoje czyny wkrótce odpowiedzą przed sądem.

d1g8ynm

Podziel się opinią

Share
d1g8ynm
d1g8ynm
Więcej tematów