Trwa ładowanie...

"Złomowisko PL" żegna uczestnika. Zmarł popularny "Kazik"

"Postać, której wiernym fanom nie trzeba przedstawiać" - tak o śmierci Kazimierza "Kazika" Gawlika poinformowali twórcy programu "Złomowisko PL". Mężczyzna był pracownikiem złomowiska Desch w Legionowie.

Share
Nie żyje popularny "Kazik". Był uczestnikiem programu "Złomowisko PL"
Nie żyje popularny "Kazik". Był uczestnikiem programu "Złomowisko PL"Źródło: Facebook
d45rzyj

Nie żyje Kazimierz Gawlik, znany jako "Kazik", lub też "Kazio z Desch". Mężczyzna był uczestnikiem popularnego programu "Złomowisko PL".

"Kazik" nie żyje. Był uczestnikiem programu "Złomowisko PL"

O śmierci "Kazika" poinformowano w mediach społecznościowych. "Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Desch" - poinformowano na profilu programu "Złomowisko PL".

d45rzyj

Jak dodano, pan Kazimierz był barwną osobą, o której trudno zapomnieć. "To postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać" - czytamy.

Burza po filmie podkomisji Antoniego Macierewicza. Jarosław Sellin nie wyklucza zamachu

Kazimierz Gawlik był pracownikiem złomowiska Desch w Legionowie. Osoby odpowiadające za program "Złomowisko PL" nie poinformowały, co było przyczyną jego śmierci. Jak nieoficjalnie donosi serwis "Wirtualne Legionowo", w ostatnim czasie mężczyzna miał popaść w nałóg.

"Złomowisko PL" traci uczestników. Przed "Kazikiem" zmarł "Krzykacz"

"Kazik" to druga postać z programu "Złomowisko PL", którą w ostatnim czasie musieli pożegnać wierni fani. 31 grudnia 2020 roku około godziny 20 zmarł Marek "Krzykacz" Pawłowski, który był jednym z najbardziej lubianych uczestników produkcji. Jego pseudonim wziął się od charakterystycznego głosu mężczyzny.

d45rzyj

Bohater "Złomowiska PL" miał 47 lat. Stacja Discovery również nie poinformowała o przyczynie jego śmierci. Msza żałobna w intencji złomiarza odbyła się 8 stycznia w podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieszkał "Krzykacz". Na pogrzebie mężczyzny pojawiły się tłumy, co tylko świadczy o jego popularności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d45rzyj

Podziel się opinią

Share
d45rzyj
d45rzyj
Więcej tematów