Trwa ładowanie...
diodqn6

Złodziej samochodów zatrzymany. Był poszukiwany trzema listami gończymi

Katowiccy policjanci ruszyli w pościg za złodziejami samochodów. W Chorzowie kierowca skradzionego audi A6 zaczął uciekać pieszo, by po kilku minutach biegu paść na kolana przed funkcjonariuszami. Okazało się, że był poszukiwany trzema listami gończymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złodziej samochodów zatrzymany. Był poszukiwany trzema listami gończymi
(katowice.slaska.policja.gov.pl)
diodqn6

Dyżurny otrzymał anonimowe zgłoszenie o kradzieży samochodu na parkingu w okolicach ul. Małej w Katowicach. Na miejsce pojechali policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową, po drodze minęły ich dwa auta, za którymi ruszyli w pościg.

Po przejechaniu kilkunastu kilometrów samochody rozdzieliły się, a funkcjonariusze ruszyli za skradzionym audi A6. Kierowca uciekając złamał wiele przepisów drogowych, w ostateczności porzucił samochód w Chorzowie i próbował uciekać pieszo.

- Po kilku minutach biegu padł na kolana, obrócił się w stronę goniących go kryminalnych i podniósł ręce do góry. Nie mógł złapać tchu - informuje zespół prasowy katowickiej policji.

Okazało się, że złodziej samochodów był ścigany trzema listami gończymi, a w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. W skradzionym audi policjanci znaleźli dwie kominiarki. Wciąż poszukiwany jest drugi ze złodziei, który uciekł innym samochodem.

diodqn6

Podziel się opinią

Share

diodqn6

diodqn6
Więcej tematów