Trwa ładowanie...

Zima znowu zaatakowała! Śnieg i przymrozki w całej Polsce

Pogoda płata Polakom wyjątkowo smutnego figla. Po chłodnym i deszczowym weekendzie majowym aura wcale nie ma zamiaru się poprawić. Dowodem na to mogą być przymrozki, odczuwalne w nocy z poniedziałku na wtorek w centralnej i północnej części kraju, oraz opady śniegu.
Share
Zima znowu zaatakowała! Śnieg i przymrozki w całej Polsce
Źródło: Shutterstock.com
d1erk8u

Biały puch zaskoczył m.in. mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. W sieci pojawiają się zdjęcia anomalii pogodowej od zdziwionych internautów. Tak wygląda zima

   Twitter
Źródło: Twitter

Niektórzy żartują, że w najbliższych dniach w Gdańsku będzie zimniej niż w rosyjskim Jakucku, gdzie zwykle panują najniższe temperatury na Ziemi.

We wtorek po południu temperatury wciąż nie będą zbyt wysokie - od 3 stopni Celsjusza w Zakopanem, do 9 w Szczecinie. W całym kraju przewidywane są odpady deszczu, a w górach nawet śniegu.

d1erk8u

Według przewidywań meteorologów z Amerykańskiej Narodowej Służby Oceanicznej i Meteorologicznej (NOAA) maj w Polsce będzie chłodniejszy niż zwykle. Odchylenie od średniej miesięcznej temperatury może wynieść nawet 2 stopnie Celsjusza.

Nie tylko Polacy narzekają na chłodny maj. Zima dała się również we znaki Łotyszom, którzy również dzielą się swoimi

d1erk8u

Podziel się opinią

Share
d1erk8u
d1erk8u
Więcej tematów